KONST / Litografier / Färglitografi 8474069
nr 847 4069
Färglitografi
signerad, 192/300, 1987, motivets mått: 24x18
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2013
kl 18:38:07
16/9 15:50:11
16 sep